20 stycznia, 2021 admin

OFERTY PRACY DLA MONTAŻYSTÓW

Nowopowstały kanał telewizyjny poszukuje kandydatów na stanowisko:

MONTAŻYSTA

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Montaż programów
  • Samodzielna produkcja spotów autopromocyjnych oraz zwiastunów
  • Tworzenie elementów postprodukcyjnych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie specjalistyczne
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku montażysty – preferowane doświadczenie w montażu programów telewizyjnych i newsowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka wydajność pracy
  • Mile widziana umiejętność pracy na systemie EDIUS Grass Valley
  • Kreatywność oraz wrażliwość estetyczna

Warunki pracy:

  • Umowa o dzieło
  • Możliwe zakwaterowanie
  • Praca od poniedziałku do piątku, w ośmiogodzinnym wymiarze pracy
  • Rozwój i doświadczenie w nowej stacji telewizyjnej o zasięgu ogólnopolskim

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: k.kozlowska@rdf.com.pl Prosimy o dołączenie portfolio oraz opisu wykonywanej pracy i zakresu obowiązków.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

www.familysport.tv